Kategorie

Filtrování

Cena
Štítky
Potřebujete poradit?
+420 776 720 260
Po-Pá 8:00 - 16:00 hod.

Nábytkové rolety

Současný trend při výrobě moderního nábytku, kuchyní a kanceláří jsou nábytkové rolety vyráběné v různých typech vedení a povrchových úpravách. Nabízíme Vám rolety plastové, hliníkové, dřevěné, skleněné, lakované a Fotorolety.

Velkou předností těchto rolet je zafixování roletového pancíře ultrazvukem, tzv. FIX SET. Jde o unikátní službu, která zvyšuje hodnotu výrobku, zejména pevnost a zajišťuje komfortní chod rolety. S touto technologií se Vám roleta už nebude odlepovat. Veškeré komponenty připravujeme na míru dle požadavků zákazníka, takže od nás dostanete již hotovou roletu bez nutnosti dalších úprav.

Rolety Vám umožní využít každého prostoru, kde hrozí kolize při otvírání nábytkových dvířek. Roletu oceníte na chodbách ve vestavěné skříni a botníku. V koupelně může být roleta umístěná pod umyvadlem a v nice sprchového koutu. V kuchyni velmi nepraktický prostor rohu využijete jako plně funkční nábytkovou skříňku uzavřenou roletou, kde můžete umístit kávovar na výsuvnou polici a tím se vyvarujete otevřených polic, na kterých se drží prach a nečistoty. V kuchyni také vyřešíte uzavření potravinové skříně nábytkovou roletou, kde především oceníte snadnou manipulaci rolety bez otvírání a zavírání dvířek. V ložnici a obývacím pokoji roleta může být umístěna pod postelí, nebo v konferenčním stolku, popř. v prostoru pod zvýšeným spaním. V tomto případě oceníte především plné využití úložného prostoru v celé šířce postele a zamezuje se tak možnost poškození podlahy kontejnery na kolečkách.

Dá se říct, že uzavření skříňky nábytkovou roletou je velmi vhodné zejména v malých a úzkých prostorách, kde hrozí kolize nábytkových dvířek s okny, s vchodovými dveřmi a všude tam, kde chcete působit a nějak se neomezovat.

Proto Vám doporučujeme shlédnout katalog roletových inspirací: Inspirace

Máte-li zájem o nacenění nábytkové rolety, prosíme o doplnění požadovaných parametrů, bez kterých nejsme schopni Vám roletu nacenit:

- Typ posuvu, typ systém vedení, typ systému navíjení, dekor, forma dodání, vnitřní rozměry skříňky a kam chcete roletu umístit - více Klikněte

Můžete také využít výpočetní a objednávkový -  konfigurátor plastových rolet

 

Zobrazit celé
Načítám, prosím vydržte...

Používáním našeho webu souhlasíte s používáním cookies ve vašem prohlížeči. Více informací

Souhlasím