+420 481 593 299 | novotny@ardea-cz.cz Registrovat Přihlásit
Zobrazit kategorie Skrýt kategorie

Doprava a platba

Způsob dopravy

Při objednávce zboží v rámci celé České republiky jejíž hodnota je vyšší než 8000,- Kč bez DPH je doprava prostřednictvím přepravní služby PPL a FOFR  ZDARMA.

PPL - tato přepravní společnost Vám doručí objednané zboží  na Vámi určenou adresu. Maximální hmotnost zásilky 31 kg a délka přepravovaných lišt je maximálně do 1,2 m.

FOFR - tato přepravní společnost Vám doručí objednané zboží  na Vámi určenou adresu. Rozváží  balíky do 50 kgpalety a lišty maximálně do délky 6 m.

OSOBNÍ ODBĚR - rádi Vás přivítáme v kamenném obchodě naší  firmy ve Vysokém nad Jizerou.

SLOVENSKO - balíky nebo lišty / maximálně 3 m / na Slovensko posíláme přepravní službou FOFR do 48 hodin. Dobírka na Slovensko činí 200,- Kč bez DPH.

Dopravné je závislé  na celkové hmotnosti objednaného zboží a řídí se ceníkem tzv. Přepravní modul S, dopravy FOFR

V případě Vašeho zájmu, můžeme celou fakturu převést na EUR, a pokud budete platit předem bankovním převodem, tak neplatíte žádnou dobírku.

Konečná cena dopravného Vám bude sdělena na Váš E-mail po obdržení Vaší objednávky. Po následném potvrzení objednávky, Vám zboží ihned expedujeme do 48 hod.

Způsoby platby

DOBÍRKA - při objednávce v rámci ČR je při posílání přepravní službou PPL a FOFR doběrečné  ZDARMA. V rámci Slovenska platíte 200 Kč bez DPH.

Platba na dobírku znamená, že zboží zaplatíte kurýrovi přepravní služby, který Vám zásilku veze. 

BANKOVNÍ PŘEVOD - po přijetí Vaší objednávky, kterou chcete hradit předem bankovním převodem, Vám na E-mail  odešleme fakturu  k proplacení. 

Po obdržení platby na náš účet, budeme ihned expedovat zboží z Vaši objednávky.

Platba hotově - rádi  Vás přivítáme v kamenném obchodě naší  firmy. Upozorňujeme zákazníky, že v současné době u nás NELZE platit kartou.