Kategorie

Potřebujete poradit?
+420 776 720 260
Po-Pá 8:00 - 16:00 hod.

Rustikální kování na posuvné dveře DESIGN LINE

Představujeme Vám posuvný systém rustikálního stodolového kování řady DESIGN Line od firmy VALCOMP s 25- letou zárukou. Posuvný kovaný systém IZYDA, LUNA, REA a TEMIDA je vhodný pro posuvné interiérové dveře dřevěné, které vynikají svou specifičností a dodávají dveřím velice oblíbený průmyslový industriální charakter. Sada REA pre posuvne dvere cierna mat.

Sada selského kování je balena v blistru a obsahuje vždy 2 m kolejnici, sadu kování na 1 křídlo, dorazy a spojovací materiál. Nosnost dveří 100 kg a je vhodné pro sílu dveří 35 - 45 mm. Díky válečkovému ložisku je zajištěn tichý  a hladký chod, máte zde možnost i dotlumení SILENT STOP. Kolejnice je ocelová s povrchovou lakovanou úpravou v černém matu a je nejen velmi odolná proti mechanickému poškození, ale má specifickou kluznost, která zabraňuje shromažďování prachu. Dá se krátit na míru. Doporučujeme Vám shlédnout videa jednotlivých systémů.

Nabízíme Vám možnost zakoupit i zadlabací zámky S - LOCK pro posuvné dveře včetně zápustné úchytky a zamykáním na klíč nebo WC kličku.

Zobrazit celé
133
3129a Kč
Štítky
Kovaný posuvný systém na stěnu DesignLine - Rea - Valcomp
-10%
Kovaný posuvný systém na stěnu DesignLine - Luna - Valcomp
-10%
Kovaný posuvný systém na stěnu DesignLine - Izyda - Valcomp
-10%
Kovaný posuvný systém na stěnu DesignLine - Temida - Valcomp
-20%
Valcomp Design line SILENT STOP pro posuvné dveře, set = 2 kusy
-15%
Načítám, prosím vydržte...