Kategorie

Potřebujete poradit?
+420 776 720 260
Po-Pá 8:00 - 16:00 hod.

Rustikální kování na posuvné dveře

Nabízíme Vám Vám velice vyhledávanou novinku rustikální kování na posuvné interiérové dveře. Loftové kování dodáváme ve dvou systémech:

DESIGN LINE - sada obsahuje vždy kování na jedno křídlo včetně horní kolejnice, vše balené v blistrech, s možností samostatně nakoupit tlumiče pro plynulé dovírání dveří, úchytky a ozdobné rohy. Kování se dodává pouze s horní kolejnicí o délce 2 m s povrchovou úpravou černá mat.

ROC DESIGN - jedná se o loftový systém, který můžete objednávat jako sadu na jedno křídlo včetně kolejnice o délce 2400 nebo 3000 mm. V případě, že potřebujete umístit dvě křídla na jednu kolejnici, lze objednat i samostatnou sadu kování na jedno křídlo. Standartně se dodává v povrchové úpravě černá mat, po domluvě lze objednat i v jiných barvách viz vzorník v jednotlivých kartách. Doporučujeme dokoupit tlumiče pro plynulé dovírání dveří, úchytky, spodní vodítko na zeď a další doplňky. U systému ROC DESIGN lze navíc zakoupit i sady symetric, pro synchronní posuv dvou křídel na jedné kolejnici. Firma Mantion Polska vyrábí také loftový systém pro posuvné skleněné dveře THOR GLASS, který u nás najdete posuvné dveře skleněné

Jedná se pouze o sady kování: DVEŘE NEJSOU SOUČASTÍ DODÁVKY a nelze je u nás ani objednat.

133
3911a Kč
Štítky
Načítám, prosím vydržte...