Kategorie

Potřebujete poradit?
+420 776 720 260
Po-Pá 8:00 - 16:00 hod.

Rustikální kování na posuvné dveře

Vyhledávanou novinku retro selské LOFT kování pro posuvné interiérové dveře dodáváme ve dvou posuvných systémech:

DESIGN LINE - posuvný systém na stěnu REA, LUNA, IZYDA a TEMIDA sada obsahuje vždy stodolové kování na posuvné systémy na jedno křídlo na 100 kg včetně horní kolejnice na posuvné dveře o délce 2 m s povrchovou práškovou úpravou černá mat, s možností samostatně nakoupit tlumiče pro plynulé dovírání dveří, retro úchytky a ozdobné rohy. Velmi tichý chod.

ROC DESIGN - kování pro posuvné dveře LOFT můžete objednávat jako sadu selského kování na jedno křídlo na 100 kg včetně horní kolejnice o délce 2,4 m nebo 3 m. V případě, že potřebujete umístit dvě křídla na jednu kolejnici, lze objednat i samostatnou sadu kování na jedno křídlo. Standartně se dodává v povrchové úpravě černá mat, po domluvě lze objednat i v jiných barvách. Doporučujeme dokoupit tlumiče pro plynulé dovírání dveří, retro úchytky, spodní vodítko na zeď a další doplňky. U systému ROC DESIGN lze navíc zakoupit i sady symetric, pro synchronní posuv dvou křídel na jedné kolejnici.

Firma Mantion vyrábí také LOFT posuvný systém pro posuvné skleněné dveře THOR GLASS, který u nás najdete posuvné dveře skleněné

Jedná se pouze o sady kování: DVEŘE NEJSOU SOUČASTÍ DODÁVKY a nelze je u nás ani objednat.

133
3279a Kč
Štítky
-15%
-20%
-15%
-20%
-20%
-15%
-25%
-15%
-15%
-15%
-15%
-15%
Načítám, prosím vydržte...